Search website

Rekrutacja managera

Twoim marzeniem było zawsze posiadanie dobrze prosperującej firmy. Wiele lat edukacji, parę lat stażu, a potem praca u rodziców znajomych. W końcu nadszedł ten czas, by założyć własny biznes. Spotykasz (można powiedzieć) przypadkowo swojego kumpla z pierwszych lat studiów, które ukończyłeś zupełnie w innym mieście. Okazuje się, że on również chciałby założyć swój biznes. Dogadujecie się.

sxc.hu

sxc.hu

Wszystko idzie naprawdę dobrze. Strach się bać, firma dostaje nowe zlecenia, a wy coraz bardziej dostrzegacie jej rozwój. W przeciągu ostatnich miesięcy musieliście zatrudnić kolejną księgową ponieważ jedna nie nadążała z dokumentacją waszej firmy. Kolejnym etapem rozwojowym są działy firmowe. Pojawia się problem z personelem.
REKRUTACJA
Rekrutacja, chociaż z pozorów wydaje się sprawą banalną, nie jest wcale tak prosta jak się wydaje. Osoba, która będzie zasiadać na wysokim stanowisku w twojej firmie powinna być zaufana, a przede wszystkim kompetentna. Na szczęście twój parter biznesowy dowiedział się o direct search. Czyli o metodzie rekrutacji na stanowiska managerskie lub inne specjalistyczne.
ZALETY
Osoby włączone w rekrutacje są osobami doświadczonymi na danym stanowisku oraz posiadają sukcesy zawodowe w danym zakresie. Możliwość współpracy z osobą  – generalnie niedostępną, jednak przez agenta direct search zostaje z nią nawiązana współpraca. Dzięki działaniu tejże rekrutacji osoba zatrudniająca ma dostęp do wszelkich informacji poprzedniego zatrudnienia pracownika. Dzięki czemu pracodawca zna silne strony pracownika oraz te, które wymagają doskonalenia.
Dzięki tej metodzie twoja firma nie tylko zyskała nowego pracownika na stanowisku managera, ale także innych równie dobrze wyspecjalizowanych pracowników. Twoja firma nadal może się rozwijać, a ty razem z nią.

1 response on Rekrutacja managera

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *